Demirdöküm Kombi Petek Temizleme

Demirdöküm Kombi Petek Temizleme işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Düzenli petek temizliği ile ısınma performansınızı arttırabilirsiniz. Randevu için 444 28 46 üzerinden bizi arayabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Petek Temizleme

Demirdöküm Kombi Petek Temizleme

Demirdöküm kombilerinizin her yıl düzenli bakımını yaptırırsanız ısınma sorunları yaşamazsınız. Kombileriniz her zaman sorunsuz olarak çalışmaya devam eder. Ancak  kombinizin bakımıyla birlikte petek temizliğine ne kadar önem veriyorsunuz?

Demirdöküm kombi petek temizleme işlemi yaptırmadığınızda bir süre sonra petekleriniz dolar. Peteklerinizde oluşan çamur ve partiküller suyun rahat bir şekilde dolaşmasına engel olur. Bu durumda kombinin çalışma performansı düşer, ısıtma işlemi tam gerçekleşmez ve yüksek faturalar ödeyebilirsiniz. Bu yüzden düzenli olarak petek temizliği yaptırmanız gerekebilir. Çayyolu ve diğer Ankara ilçelerinde petek temizliği için bize ulaşabilirsiniz.

Tıkanan petekler ilaçlı ve ilaçsız saf su ile tercihinize ya da peteklerinizin durumuna göre temizlenmektedir.  Hem yakıt hem de ısınma tasarrufu için petek temizliği konusunda ekiplerimize başvurabilirsiniz.

PETEK TEMİZLEME FAYDALARI

Demirdöküm Kombi Petek Temizliği Faydaları

Demirdöküm kombi petek temizleme işlemlerini özellikle 2-3 yılda bir yaptırmalısınız. Petek temizliği faydaları şu şekildedir;

  • Düzenli petek temizliği Demirdöküm kombi ömrü uzamasını sağlar. sistemde yer alan yabancı cisimler temizlenir ve kombinin pompası suyu daha rahat pompalayarak daha az yıpranır.
  • Petek temizliği işleminde petekteki yabancı cisimler temizlenir. Bu yüzden kombiniz az enerjiyle yüksek verim sağlar.
  • Demirdöküm kombi petek temizleme işleminde kalorifer borularındaki yabancı cisimler de temizlenir.  Ayrıca borulardaki çatlaklar da onarılır. Böylece olası su kaçaklarına engel olabilirsiniz.
  • Petek temizliği sırasında kombi filtresi temizliği de yapıyoruz. Böylece kombi filtresi suyun akışının engellemez.
  • Kombi tesisatındaki su da yenilenir. Böylece peteklerinizde yer alan su kireçlenmemektedir.
  • Petek temizliği işlemindeki koruyucu kimyasallar kombinizin eşanjöründe yer alan kireçlenmelerin de giderilmesinde etkilidir.
  • Petek temizliği sayesinde kombinizle birlikte peteklerinizin de ömrü uzamaktadır.

Demirdöküm Kombi Petek Temizleme Fiyatları

Demirdöküm Petek Temizleme Fiyatları

Demirdöküm petek temizleme fiyatları hakkında bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. 444 28 46 numaralı hattımız üzerinden 7 gün 24 saat bizi arayarak petek temizliği fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp hattımız üzerinden de bizlere yazabilirsiniz.

Demirdöküm kombi petek temizliği işlemleri yetkili servis kalitesinde verilmektedir. Uygun fiyatlı, yüksek verim alabileceğiniz Demirdöküm petek temizleme  işlemleri için hemen randevu oluşturun. Ekiplerimizi petek temizliği ve Demirdöküm kombi bakımı için aynı gün adresinize yolluyoruz.

 


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Demirdöküm Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz