Demirdöküm Kombi Resetleme

Demirdöküm kombi resetleme nasıl yapılır? Her model Demirdöküm kombi resetleme konusunda detaylı bir rehber hazırladık.

Demirdöküm Kombi Resetleme

Demirdöküm Kombi Resetleme

Demirdöküm kombi arıza kodu alıyorsanız çözümü için yapılacak ilk işlem kombiyi resetlemektir. Kombinizi resetledikten sonra hemen sorun ortadan kalkabilir. Kombi resetleme işlemi birkaç kez yaptığınızda arıza ışığı yanmayı sona erdirebilir. Bu yazımızda Demirdöküm kombi resetleme işlemini detaylı olarak anlatacağız. Detaylı bilgi için Etimesgut ve tüm Ankara'da ekiplerimizi adresinize çağırabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Resetleme Nasıl Yapılır_

Demirdöküm Kombi Resetleme Nasıl Yapılır?

Demirdöküm kombi reset atma işlemi kombi modeline göre değişmektedir. Piyasada çok sayıda Demirdöküm kombi bulunduğu için resetleme işlemini modele özel anlatacağız;

Demirdöküm Aden Kombiyi Resetleme

Demirdöküm aden kombi resetleme işlemi için açma kapama tuşunu 0 konumuna getirmeniz yeterlidir. Daha sonra biraz geçince tekrar açık konuma getirerek kombiyi resetleyebilirsiniz. Aden kombilerde arıza olması durumunda ledler uyarı verecektir. Bu modellerde direkt reset tuşu bulunmaz.

Demirdöküm Adonis Kombiyi Resetleme

Demirdöküm adonis kombi resetleme işlem için eco, comfort ya da reset tuşları yer alır. Bu tuşlara birkaç saniye basılı tuttuğunuzda resetleme işlemi başarıyla tamamlanır.

Demirdöküm Atromix Kombiyi Resetleme

Demirdöküm Atromi kombi resetleme işlemi için iki düğme arasında yer alan reset tuşuna bir defa basmanız ya da basılı tutmanız yeterlidir.

Demirdöküm Atron Kombiyi Resetleme

Demirdöküm Atron kombi resetleme için Adonis modellerde olduğu gibi eco, comfort ya da reset tuşuna birkaç saniye basılı tutmanız yeterli olacaktır.

Demirdöküm İsofast Kombiyi Resetleme

Demirdöküm İsofast kombi resetleme işlemi için direkt bir reset tuşu yoktur. Kontrol panelindeki 0-1 konumundaki tuş ile resetleme yapılır. Tuşu 0 konumuna getirdiğinizde cihaz kapanır ve yeniden 1 konumuna getirdiğinizde resetleme işlemi tamamlanır.

Demirdöküm Kalisto Kombiyi Resetleme

Demirdöküm Kalisto kombi resetleme işlemi için de açma kapama düğmesini kullanmalısınız. Bu modellerde de direkt olarak bir reset tuşu bulunmaz. 0 konuma getirdikten sonra birkaç saniye bekleyin ve daha sonra yine aynı konuma getirerek resetleme işlemini tamamlayın.

Demirdöküm Millennium Plus Kombiyi Resetleme

Demirdöküm Millenium Plus kombi resetleme işlemi için reset tuşu yoktur. Bu modellerde de 0-1 konumlu tuşlarla resetleme işlemi yapılabilir. Ancak konum değişikliği için birkaç saniye beklediğinizden emin olmalısınız.

Demirdöküm Nepto Kombiyi Resetleme

Demirdöküm Nepto kombi resetleme işlemi için de eco, comfort ve reset tuşuna bir defa basmanız yeterlidir. Bazı modellerde ise bu tuşa birkaç saniye basmanız gerekebilir.

Demirdöküm Neva Kombiyi Resetleme

Demirdöküm Neva kombi resetleme için mode tuşunun hemen sağ kısmında yer alan açma kapama tuşunu kullanabilirsiniz. Açma kapama tuşuna tek basmada kombiyi kapatın. Daha sonra tekrar bastığnızda kombiniz açılır ve resetleme işlemi tamamlanmış olur.

Demirdöküm Nitromix Kombiyi Resetleme

Demirdöküm Nitromix kombi resetleme işlemi için panel üzerinde sol kısımda yer alan reset tuşuna birkaç saniye basmanız yeterlidir. Bazı modellerde tek bir basma da reset için yeterli olabilir.

Demirdöküm Nitron Kombiyi Resetleme

Demirdöküm Nitron kombi resetleme işlemi için mode tuşunun sol kısmında açma kapama tuşuna basarak cihaz resetleme işlemi yapabilirsiniz. Bu cihazda birkaç saniye kapattıktan sonra tekrar açtığınızda resetleme işlemi başarılı olacaktır.

Demirdöküm Nitron Plus Kombiyi Resetleme

Demirdöküm Nitron Plus kombi resetleme işlemi için reset tuşunu kullanabilirsiniz. Bu tuş ekranın hemen alt kısmında küçük bir tuştur. Bu tuşa bir defa bastığınızda kombiniz yeniden başlayacaktır.

Demirdöküm Sargon Condense Kombiyi Resetleme

Demirdöküm Sargon Condense kombi resetleme işlemi için direkt bir reset tuşu bulunmaz. Açma kapama tuşunu önce 0 konumuna getirmeli daha sonra da 1 konumuna getirerek tekrar başlatarak resetlemeyi yapmış olursunuz.

Demirdöküm Sargon Premix Kombiyi Resetleme

Demirdöküm Sargon Premix kombi resetleme işlemleri için de açma kapama tuşu kullanılır. Bu modellerde resetleme yaparken 0 konumunda 10 saniye kadar beklemenizi öneriyoruz.

Demirdöküm Solaris Kombiyi Resetleme

Demirdöküm Solaris kombi resetleme işlemi için açma kapama tuşunu kullanabilirsiniz. Tuşu 0 konumuna getirdikten sonra birkaç saniye bekledikten sonra yine eski konumuna getirebilirsiniz.

Demirdöküm Themafast Kombiyi Resetleme

Demirdöküm Themafast kombi resetleme işleminde 0-1 konumlu tuş işinizi görecektir. Arıza durumuna bağlı olarak önce 0 konumunda birkaç saniye bekleyin ve kombinizi sonrasında 1 konumuna getirerek resetlemeyi tamamlayın.

Demirdöküm Vinto Kombiyi Resetleme

Demirdöküm Vinto kombi resetleme işlemi için direkt tuş yoktur. Bunun için de 0-1 konumlu tuş üzerinde birkaç saniye bekleyerek işlem yapabilir ve kombinizi resetleyebilirsiniz.

Resetleme işlemleri sonuç vermiyorsa Demirdöküm kombi servis numarası olan 444 28 46 üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Demirdöküm Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz