Demirdöküm Kombi Yanıp Sönüyor

Demirdöküm kombi yanıp sönüyor diyorsanız ne yapmanız gerektiğini bu yazımızda bulabilirsiniz. Sorunu çözemiyorsanız 444 28 46 üzerinden bakım randevusu talep edebilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Yanıp Sönüyor

Demirdöküm Kombi Yanıp Sönüyor

Demirdöküm kombilerinizin bakımını düzenli olarak yaptırmadığınızda ısınma sorunları yaşayabilirsiniz. Demirdöküm kombi yanıp sönüyor diyorsanız sorun şu durumlardan kaynaklı olabilir;

Demirdöküm ısınıp hemen sönüyor

  • Kombinize gaz gelmeyebilir. Bu durumda dış vanadan ve içeriden vanaların açık olduğundan emin olmalısınız.
  • Kombinizin su seviyesi düşük olabilir. 1.5 bar seviyesi altındaysa kombiniz çalışıp sönecektir. Bu durumda basınç takviyesi yaparak su seviyesini yükseltmelisiniz.
  • Demirdöküm kombi petek yanıp sönüyor diyorsanız peteklerde hava olabilir. Ayrıca peteklerde çok fazla birikim olabilir. Bu durumda öncelikle havaları almalı yoksa petek temizliği yaptırmalısınız.
  • Demirdöküm kombinizde bazı arızalar olabilir. Bu arızaları gidermek için yapmanız gereken ekiplerimizi çağırmaktır. Demirdöküm kombi parça kontrolü ve arıza tespiti yapıyor ve gerekli tüm onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Demirdöküm kombi yanıp hemen sönüyor olması durumunda yaptığınız tüm kontroller sonrasında sorun devam ediyorsa 444 28 46 üzerinden bizi arayın ve ekiplerimiz hemen gerekli çalışmaları yürütsün.  Demirdöküm kombi ısıtmıyor ise hemen gerekeni yapalım. Detaylı bilgi için hemen bizi arayabilir ve aynı gün ekiplerimizi Türkiye’nin her yerinde adresinize yollamamızı isteyebilirsiniz.

 

Keçiören Demirdöküm Servisi için  tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

 

               


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Demirdöküm Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz