Demirdöküm Kombi Genleşme Tankı Fiyatları

Demirdöküm kombi genleşme tankı fiyatları ve orijinal Demirdöküm genleşme tankı değişimi için bizi tercih edebilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Genleşme Tankı Fiyatları

Demirdöküm Kombi Genleşme Tankı Fiyatları

Demirdöküm genleşme tankı kombi sistemi içinde yer alan ısıya bağlı olarak ortaya çıkan fazla suyu depolama görevini yerine getirmektedir.  Mesela kombiniz çalıştığında su basıncı 1.5 bar su  seviyesinden daha azla olacaktır. Bu süreçte artan su sistemdeki su basıncını da yükseltir. Burada genleşme tankı artan suyu çekerek su basıncının 1.5 bar civarında kalmasını sağlamaktadır.

Genleşme tankında yeterli hava olmazsa ya da genleşme tankı arızalı olursa tesisat suyu basıncı yükselir ve Demirdöküm kombi su akıtıyor sorunlarıyla karşı karşıya kalırsınız. Bu durumda fazla su alt kısımdan akmaya başlar.

Demirdöküm Kombi Genleşme Tankı Değişimi

Demirdöküm kombi genleşme tankı fiyatları konusunda bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.  444 28 46 üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Firmamız orijinal Demirdöküm genleşme tankı değişimi yapacaktır.

Demirdöküm kombi genleşme tankı değişimi  ve uygun fiyatlı parça değişimi için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca ekiplerimiz Demirdöküm kombi genleşme tankı hava basma işlemlerini de yapmaktadır.

Kombinizde su akıtma sorunları olmaması adına genleşme tankı fiyat bilgisi alarak parça değişimi talebinde bulunabilirsiniz.

Mamak Demirdöküm kombi servisi için yazımıza geçiş yapabilirsiniz.


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Demirdöküm Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz