Demirdöküm Kombi Petekler Isınıp Soğuyor

Demirdöküm kombi ısınıp soğuyor ise olası nedenlerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Yapmanız gerekenler ve 444 28 46 üzerinden ekiplerimizi çağıracağınız durumlar detaylı olarak anlatıldı.

Demirdöküm Kombi Petekler Isınıp Soğuyor

Demirdöküm Kombi Petekler Isınıp Soğuyor

Evlerde kış aylarında kombi performansı çok önemlidir. İlk kombiyi yaktığımızda genellikle peteklerin ısınıp ısınmadığını kontrol ederiz. Daha sonra petekler ısınıyorsa kombi de çalışıyorsa bir daha kontrol etme gereği hissetmeyebiliriz.  Bir süre sonra üşümeye başlıyorsanız petekler ısındıktan sonra soğuyor olabilir. Sorun çözülmüyorsa Demirdöküm kombi petek temizleme işlemi yaptırmanız gerekebilir.

Demirdöküm Kombi Petekler Isınıp Soğuyor

Demirdöküm kombi petekler ısınıp soğuyor ise öncelikle bu durum normal olabilir. Çünkü kombi belirli bir sıcaklığa geldikten sonra çalışmayı bırakır. Bu durumda petekler de bir süre sonra biraz soğuyabilir. Soğuma olduğunda kombiniz yeniden çalışır ve ısınmaya başlar.  Bu yüzden peteğinizin ısındıktan sonra soğuması normal bir durum olabilir.

Bunun dışında evinizde baktığınız petek de önemlidir. Demirdöküm kombi petekler ısındıktan sonra soğudu diyorsanız   tüm petekleri kontrol etmelisiniz.  Kombiye en yakın petek en sıcak olur. Kombiden uzaklaşan petekler gittikçe daha soğuk olur. Peteklerin eşit sıcaklıkta olmaması normal bir durumdur.

Petekleriniz ısındıktan sonra temelli soğuyorsa arızalı parçalar olabilir. Bu durum için hemen destek çağırmalısınız. Peteklerdeki ısınma soğuma sorunu için Keçiören ve diğer Ankara ilçelerinde hemen 444 28 46 üzerinden bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

 


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Demirdöküm Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz