Demirdöküm Kombi Su Isıtmıyor

Demirdöküm kombi su ısıtmıyor ise genellikle sorun servis hizmetiyle çözülebilir. Bu durumda hemen 444 28 46 üzerinden bizi arayarak yardım isteyebilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Su Isıtmıyor

Demirdöküm Kombi Su Isıtmıyor

Demirdöküm kombilerde en çok yaşanan arıza taleplerinden biri de demirdöküm kombi su ısıtmıyor olmaktadır. Bir kombinin su ısıtıp ısıtmadığını iki farklı şekilde anlayabilirsiniz.

1.Musluklardan su akmasına karşın bu su sıcak olmayacaktır.

2.Demirdöküm kombide farklı arıza kodları söz konusu olabilir. Kombi arıza ekranı kontrol edilmelidir.

Demirdöküm su ısıtma sorunu

Ankara'da Mamak gibi ilçeler için bilgi isteyin.

Demirdöküm kombi sıcak su ısıtmıyor ise nedenleri şöyle olabilir;

  • Daireye gaz gelmeyebilir. Bu durumda Demirdöküm kombi ateşleme arızası verecektir. Buna bağlı sıcak su gelmeyecektir. Bu durumda gaz vanalarını açarak sorunu çözebilirsiniz.
  • Su basıncı düşük veya yüksekse sıcak su alamayabilirsiniz. Kombi basınç 1 bar altı ve 2.5 bar üzeri olursa demirdöküm kombi suyu yeterince ısıtmıyor diyebilirsiniz. Bu durumda basınç ayarı yapılabilir.
  • Demirdöküm kombi arıza veriyorsa öncelikle 3-4 defa resetleme işlemi yapılmalıdır. Bu işlemden sonra arıza çözülebilir.

Demir döküm kombi sıcak suyu ısıtmıyor ise tribün, akış şalter, conta, plaka eşantör, fan, vana, kart, pompa gibi farklı parçalarda sorun olabilir. Bu durumda sorunu çözebilmemiz için  444 28 46 üzerinden hemen bize ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm kombi petekleri ısıtmıyor konulu yazımızı da okumanızı öneririz.

 


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Demirdöküm Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz