Demirdöküm Kombi Turuncu Işık Yanıp Sönüyor

Demirdöküm kombi turuncu ışık yanıp sönüyorsa hemen bizi arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekiplerimizi aynı gün adresinize yolluyoruz.

Demirdöküm Kombi Turuncu Işık Yanıp Sönüyor

Demirdöküm Kombi Turuncu Işık Yanıp Sönüyor

Demirdöküm kombi turuncu ışık yanıp sönüyor ise mutlaka ciddiye almanız gereken bir sorun var demektir. Öncelikle kombiniz arıza kodu verdiğinde ilk yapmanız gereken kombinizin resetleme işlemini yapmaktır.

Demirdöküm kombi resetleme işlemi sonrasında turuncu ışık hala yanıp sönmeye devam ediyorsa mutlaka bir servis çağırmalısınız. Kombinizin turuncu ışığının yanıp sönmesini gidermek için resetleme işlemini 3-4 defa yapmanız gerekir. Bazı durumlarda ilk resetlemede bu ışık sönmeyebilir.  Ancak birkaç kez yapmanıza rağmen kombi ışığı sönmüyorsa teknik servis zamanı gelmiş demektir.

Demirdöküm Kombi Yanıp Sönüyor

Demirdöküm kombi turuncu ışık yanma durumu kombinizin bakımının geldiğini göstermektedir.  Bunun için 444 28 46 üzerinden ekiplerimizi arayabilirsiniz. Bu durumda ekiplerimizi hemen adresinize yolluyoruz ve kombinizi detaylı olarak inceliyoruz.

Bu süreçte kombinizin sorunlarının çözümü için teknik servisimiz sizlere destek olacaktır. Demirdöküm kombi turuncu ışık arızası genellikle bakımın birkaç yıl aksatılması durumunda ortaya çıkar. Kombiniz bu durumda çalışmayı durduracaktır. Ekiplerimiz arıza tespiti, bakım ve onarım konusunda sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Keçiören, Mamak ve Etimesgut Demirdöküm kombi servisi olarak Ankara'nın her yerinde hizmet veriyoruz.

 


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Demirdöküm Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz